Już w najbliższą sobotę, tj. 16 listopada reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Izraelem. W związku z tym starciem legalny bukmacher STS przygotował swoim graczom promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli się okaże, ze zagrany kupon został rozliczony jako przegrany to na konto gracza trafi freebet o wartości 10 PLN.

STS. Darmowe bonusy 2019

STS. Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Z tej promocji można skorzystać do 16 listopada do godz. 20:45. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon, który będzie spełniać następujące warunki promocji:

  • SOLO: musi na nim znaleźć się jedynie zdarzenie specjalne: „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”
  • AKO: oprócz zdarzenia specjalnego „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu” na zakładzie mogą znajdować się inne zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale muszą zostać one rozliczone najpóźniej do 17 listopada do godz. 23:59.

Stawka kuponu promocyjnego musi zostać zagrana za dokładna kwotę 21 PLN. Automatycznie są wykluczone z tej akcji kupony zawarte za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny

Legalny bukmacher STS przyzna freebet pod warunkiem, że zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane. Natomiast w kuponie wielozdarzeniowym, wszystkie typy oprócz typu promocyjnego musza być rozliczone jako wygrane!

Darmowe środki znajdą się na koncie graczy najpóźniej w dniu 22 listopada do godz. 23:59.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to start można otrzymać darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystana na zakłady bukmacherskie. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania wpłaty.

Użytkownik, który dokona natomiast pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie każdy użytkownik może otrzymać nawet 1200 PLN.

Poza tym bukmacher STS oferuje swoim graczom inne ciekawe promocje, jak chociażby „4+1”, gdzie można liczyć co tydzień na darmowy bonus. Poza tym użytkownicy mogą korzystać z STS TV, gdzie legalnie można oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN
Następny artykułPolska – Słowenia darmowy bonus od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.