Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to przyznaje darmowy bonus w wysokości 50% depozytu do wykorzystania na sporty wirtualne. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Większy depozyt o 50% u bukmachera LvBet

Większy depozyt o 50% u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest to tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Należy pamiętać, że promocja aktywna jest graczom do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy bonus nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani tez się zapisywać. Wystarczy dokonać wpłaty, minimalna kwota to 20 PLN, a w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50% bonusu. Jednak należy pamiętać, ze maksymalnie na konto można trafić 200 PLN.

Środki na koncie typera pojawią się automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty przez bukmachera. To sprawia, że nie trzeba w żaden sposób odblokowywać bonusu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Otrzymany bonus jednak należy pamiętać, że jest do wykorzystania tylko na kupony ze sportów wirtualnych.

Każdy użytkownik może otrzymać tylko jeden bonus.

Darmowy bonus 20 PLN bez wpłaty własnej

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to jest to dobra okazja do jego założenia. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Lecz należy pamiętać, że trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Natomiast po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można liczyć na kolejne bonusy ze strony bukmachera, ponieważ łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.