Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner PL za obstawienie spotkań z tenisowego French Open. Na konto każdego z graczy może trafić extra nawet 100 PLN.

Cashback do 100 PLN na French Open w eWinner

Cashback do 100 PLN na French Open w eWinner

French Open na pewno cieszy się bardzo dużą popularnością i każdy uczestnik liczy tam na najlepszy swój występ. Dodatkowo mamy ogromne szanse, aby cieszyć sie z gry naszych rodaków, tj. m.in. Igi Światek i Huberta Hurkacza.

Każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, a składa się ona z dwóch etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59

Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Bonusy za obstawienie meczy w eWinner:

Należy mieć na uwadze, że w promocji „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” kwalifikują się zarówno kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za równą kwotę 99 PLN.

Należy jednak mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, ale wszystkie koniecznie muszą pochodzić z rozgrywek French Open.

Darmowy bonus 1640 PLN od bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaże się przegrany to gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 50 PLN. Łącznie w ramach wspomnianej akcji promocyjnej na konto każdego typera może trafić nawet 100 PLN w formie środków bonusowych, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start każdemu graczowi oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • bezpieczne 110 PLN na pierwszy kupon
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wymienione wyżej bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I to trzeba mieć na uwadze, że jest jedyna możliwość do wykonania.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebety co weekend od eWinner. Gwarantowane 50 PLN dla każdego
Następny artykułDarmowe 30 PLN za obstawienie meczy w STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.