Ciekawą promocję na zmagania w Lidze Narodów przygotował bukmacher Etoto, który to zmniejsza przegrane na zmagania w tych rozgrywkach. Wystarczy zagrać kupon za minimum 50 PLN, a w razie przegranej liczyć na zwrot 50% stawki w razie przegranego kuponu i tak co tydzień.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a do tego wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja trwa co tydzień do poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Jednak na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać jeden bonus.

Chcąc liczyć na mniejsze przegrane należy zapisać do promocji na stronie bukmachera Etoto, ale należy to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Dopuszczalne kupony to:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Jednak na kuponach promocyjnych mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Ligi Narodów zarówno żeńskiej jak i męskiej.

Kurs każdego zdarzenia natomiast nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka natomiast musi wynosić minimum 50 PLN. Natomiast kupony, które zostaną rozegrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Typer, który dokonał zagrania kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji może liczyć na zwrot 50% stawki o ile kupon został rozliczony jako przegrany. Maksymalna kwota jaką można otrzymać to 100 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć opcję POP-UP, a następnie trzeba ją zatwierdzić. To sprawi, że bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 20 min.

Bonus za rejestrację bez depozytu:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Jeżeli nie to warto je założyć. Ponieważ bukmacher na start przyznaje bonus w wysokości 20 PLN na grę i to bez dokonania żadnego depozytu.

Należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułDarmowy bonus 50 PLN codziennie od legalnego bukmachera TOTALBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.