Bukmacher Etoto rozdaje co weekend bonusy dla swoich graczy w wysokości 40 PLN. Wystarczy zagrać trzy kupony po minimum 50 PLN, aby otrzyma darmowy bonus i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej dwóch wpłat.

Należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

Promocja aktywna jest podczas każdego weekendu, a od odwołania, tj. od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59. Kupony w tych dniach muszą zostać zagrane, ale i też rozliczone.

Chcąc otrzymać darmowy bonus wystarczy zagrać trzy kuponu, których stawka będzie wynosiła co najmniej 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus 50 PLN za rejestrację od bukmachera . Kod promocyjny BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs łączny kupony musi wynieść minimum 1.50.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmacher bonus w wysokości 40 PLN i to niezależenie od tego jak jego kupon został rozliczony, czy był to wygrany czy przegrany.

Chcąc otrzymać darmowe środki należy po rozliczeniu kuponów kliknąć w opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że środki automatycznie trafią na konto gracza.

Bonusy na początek bez wpłaty

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Etoto to warto je założyć. Ponieważ na start bukmacher przyznaje nowych typerom bonus w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis
Następny artykułPromocja na Boks. Zwrot stawki u legalnego bukmachera Forbet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.