Czas na II serię spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje typerom akcję „Misja Europa”. Użytkownicy za obstawienie meczy z wspominanych rozgrywek mogą liczyć na dodatkowe bonusy, jak bonusy nawet do 60 PLN.

Misja Europa w Betclic

Misja Europa w Betclic

Trzeba powiedzieć, że na brak emocji w piłkarskiej Lidze Europy i Lidze Mistrzów narzekać nie będzie można. Bowiem przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak Lokomotiv Moskwa vs Bayern Monachium, Juventus vs Barcelona, Rangers vs Lech Poznań.

W związku z tymi rozgrywkami bukmacher Betclic Polska posiada akcję „Misja Europa”, w której to typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy. Chcesz wziąć udział w tej ofercie? jeśli tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy:

Bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO, ale i AKO zawarte za minimum 20 PLN. Należy jednak mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie mecze z II kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Na pewno dobrą wiadomością jest to, że typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Natomiast minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownicy, których zakłady okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki to poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra premię:

  • 2 wygrane kupony – 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – 60 PLN

Nagrody na kontach graczy znajdą się w dniu 30 października.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic online:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom na sam początek pierwszy, dowolny kupon bez najmniejszego ryzyka. Użytkownik, który chce, aby jego zakład był bezpieczny musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz zwrot 100% stawki za przegrany zakład. Maksymalna kwota, jaka może wrócić na konta typerów to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz podwójnie
Następny artykułPuchar Świata w Wiśle 2020: Pewne 50 PLN od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.