Od czasu do czasu należy sprawdzać takie kwestie. Po to, by wiedzieć, gdzie w razie czego warto założyć swoje konto bukmacherskie. Wielu fachowców uważa, że świetne promocje ma w swojej ofercie firma bukmacherska Betfan. Czy rzeczywiście tak jest? Jak ten podmiot hazardowy prezentuje się zaś (na tym polu) w porównaniu z innymi?

Co oferuje Betfan?

Od razu warto zauważyć, że ta firma bukmacherska rzeczywiście gwarantuje wiele świetnych bonusów. W pierwszej kolejności trzeba jednak wspomnieć o tym, że osoby zakładające konta w Betfan nie muszą się niczego obawiać. Wszak ta firma bukmacherska działa nie tylko profesjonalnie, lecz również legalnie. Jeśli zarejestrujesz się i wpiszesz kod promocyjny (np. „SPORTBETFAN”), to zainkasujesz wiele bonusów. Nie zapominajmy o jednym. Konieczne jest tak samo zrealizowanie pierwszego depozytu. Bonusy powitalne bukmacherzy cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ to prosta metoda, aby mieć o wiele więcej pieniędzy na swoim koncie. Co konkretnie jest oferowane przez Betfan? Ta firma bukmacherska zapewnia na dzień dobry cashback do 600 PLN. Minimalna suma, która także uprawnia do wzięcia udziału w tej opisywanej promocji, to zaś jedynie 50 PLN. Poza tym możesz uzyskać freebet. Zakład bez ryzyka 70 PLN to gwarantowana opcja, jak wpiszesz kod „SPORTBETFAN” w czasie zakładania konta. Dla nowych firma bukmacherska Betfan przygotowała także podwojenie depozytu (do 1000 PLN). Bonusy są zatem liczne i atrakcyjne.

Na co mogą liczyć Klienci STS?

Dużo osób chętnie rejestruje się także w STS. Dla wielu jest to generalnie najlepsza w tym momencie firma bukmacherska w Polsce. Jeśli chodzi zaś o Betfan, to ten podmiot hazardowy plasuje się w ścisłej czołówce. Zastanawiasz się, jak wyglądają tutaj promocje? Czy firma bukmacherska STS oferuje lepsze bonusy od Betfan? Trudno to jednoznacznie określić. Każdy ma bowiem nieco inne podejście do tego zagadnienia. Warto na pewno wiedzieć, że podmiot hazardowy STS oferuje podwojenie depozytu do poziomu 1200 PLN. Jak zatem wpłacisz 500 PLN, to będziesz mieć okrągły tysiąc w naszej walucie itp. A może na sam początek chcesz sprawdzić działanie tego bukmachera internetowego w praktyce? Jest taka możliwość. Masz bowiem okazję np. założyć konto demonstracyjne. Warto także wspomnieć o bonusie bez depozytu. Jak założysz konto oraz wpiszesz kod promocyjny „PEWNE25”, to zainkasujesz dokładnie 25 PLN.

Jakie bonusy przygotowała Fortuna?

Eksperci od tej dziedziny doradzają, by założyć konto w tym podmiocie hazardowym. Wszak firma bukmacherska Fortuna spełnia tak naprawdę wszystkie najważniejsze standardy. Jest legalna i zapewnia świetne bonusy. Już na sam początek możesz zainkasować promocję bez depozytu w wysokości 20 PLN. Nie trzeba się zaś natrudzić, by ją otrzymać. Należy bowiem tylko założyć konto i wpisać kod. Główna promocja podmiotu hazardowego Fortuna to zaś w tym momencie zakład bez ryzyka. Do 600 PLN.

Poprzedni artykułGwarantowane 50 PLN za typowanie skoków narciarskich
Następny artykułCzy granie AKO sprawdzi się u bukmachera Betfan?
W Polsce legalne zakłady bukmacherskie stały się bardzo popularne po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Dzisiaj można obstawiać u legalnych bukmacherów online bez żadnych przeszkód. Polski bukmacher STS oferuje obecnie najlepszy bonus bez depozytu 29 PLN - kod promocyjny: BETONLINE