Specjalną ofertę promocyjną graczom z okazji spotkań w piłkarskiej Lidze Narodów oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy poprawnie wytypować dziesięć pojedynków, aby liczyć na premię. A niewątpliwie jest o co walczyć, bo pula nagród jest okazała w promocji „Ekspert +” i wynosi, aż 20 000 PLN.

Ekspert + w Fortunie

Ekspert + w Fortunie

Przed nami ostatnie spotkania oficjalne przez Mundialem. A emocji trzeba powiedzieć, że w najbliższych dniach na pewno nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Polska – Holandia, Chorwacja- Dania, Finlandia – Rumunia, czy też Włochy – Anglia.

Typerzy piłkarskiej Ligi Narodów mogą liczyć na bonusy w promocji legalnego bukmachera www.eFortuna.pl, czyli „Ekspert +”, ponieważ pula nagród wynosi równą kwotę, aż 20 000 PLN!!

Liga Narodów – bonusy dla typerów

Bukmacher eFortuna PL w ramach promocji „Ekspert +” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za nie mniej niż 5 PLN. Dodatkowo mogą na nich znajdować się następujące starcia:

  • Kazachstan – Białoruś
  • Łotwa – Mołdawia
  • Litwa – Wyspy Owcze
  • Chorwacja – Dania
  • Polska – Holandia
  • Lichtenstein – Andora
  • Gruzja – Macedonia Płn.
  • Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra
  • Finlandia – Rumunia
  • Włochy – Anglia
Aktualny kod promocyjny w STS

Jednak na uwadze trzeba mieć niezwykle istotny fakt. A mianowicie, że na każde z powyższych spotkań można oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które obowiązkowo muszą być z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypują wyżej wymienione spotkania oczywiście oprócz wygranej kasy będą mogli cieszyć się z ekstra środków. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to każdy z użytkowników może liczyć na ekstra środki. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samo założenie konta na każdy użytkownik otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnego depozytu. Kolejne środki trafią na konto graczy po dokonaniu drugiego depozytu. Wówczas każdy użytkownik otrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.

Jednak to nie wszystko, ponieważ każdy pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranego kuponu użytkownik otrzyma premię jej równowartości, aż do 600 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKasa na okrągło w BetCris. Extra 140 PLN co tydzień dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.