Popularny bukmacher STS oferuje graczom promocję za obstawienie meczy. Wystarczy dokonać obrotu za minimum 200 złotych na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać extra premię 30 złotych.

Darmowy freebet dla graczy

Darmowy freebet dla graczy STS

Promocja „Extra 30 PLN” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, który każdy trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 i tak do odwołania.

Warto jest mieć na uwadze, że do te akcji trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Kwalifikują się w ramach tej promocji zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść 1.85.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny typy będą na kuponie, a dopuszczone są zdarzenia z całej oferty bukmachera STS.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz może zagrać kupon nawet za 2 złote, ale trzeba mieć na uwadze to, że nie kwalifikują się zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 30 PLN pod warunkiem, że gracz na przestrzeni jednego tygodnia dokona obrotu co najmniej 200 PLN poprzez zagrywanie kuponów.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy typer może podczas jednego etapu może zagrać jeden kupon.

Bonus na start od STS:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom bonus o wartości 29 PLN już na sam start i to bez wpłaty własnej. Wystarczy dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać te środki. Trzeba jednak pamietać, że kod promocyjny STS wpisać można jedynie podczas zakładania konta online.

Poza tym gracz otrzyma kolejny bonus pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty, który może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u bukmacherów 2020 za darmo
Następny artykułTyper Australian Open 2020. Darmowy bonus od STS za obstawienie meczy z pula nagród 15 000 złotych!
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.