W niedzielę 1 marca zostanie rozegrany pojedynek, który niewątpienie elektryzuje większość Europy, jak nie Świata. Bowiem o ligowe punkty w LaLiga powalczą drużyny Realu Madryt z FC Barceloną. Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zawsze ma wiele podtekstów jest to „coś więcej niż mecz” na potyczkę bukmacher STS przygotował promocję, w której to typerzy oprócz wygranej mogą otrzymać darmowe środki Bowiem pula nagród na tą akcję wynosi 10 000 złotych.

Promocje na mecz Real Madryt vs Barcelona

Promocje na mecz Real Madryt vs Barcelona

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza ty wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty na swój pojedynek.

Typerzy, chcą wałcząc się o walkę o 10 000 złotych muszą się do niej zapisywać poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie kliknięcie „weź udział” w zakładce ” 100 000 PLN” do podziału.

Jednak należy mieć na uwadze, że promocja dostępna jest graczom do 1 marca do godz. 21:00.

Warunki są proste. Wystarczy zagrać wyłącznie kupon pojedynczy, na którym będzie znajdować się jedynie mecz z oferty przedmeczowy na rezultat końcowy pojedynku pomiędzy Realem Madryt vs FC Barcelona.

Kod promocyjny w BetClic

Można powiedzieć, że pierwszy pojedynek w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami był nieco zaskakujący, ponieważ zakończył się on remisem 0-0. Jednak teraz na pewno zarówno Realem, jak i Barcelona będą chciały dopisać komplet punktów do swojego konta.

Każdy typer w ramach tej promocji mogą zagrać do pięciu kuponów. Stawka każdego z musi być być równa 15 złotych. Natomiast z oferty wykluczone są wszystkie które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownicy, którym uda się poprawnie wytypować rezultat po ostatnim gwizdku sędziego meczu, pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną to oprócz wygrane podzielą się pula nardów przeznaczaną na tą akcję, a wynosi ona 10 000 złotych.

Kod promocyjny w STS 2020

Bukmacher STS oferuje każdemu nowemu graczowi, który dokona rejestracji online pakiet startowy, w którego skład wchodzą:

  • freebet 29 złotych bez wpłat własnej
  • premię do 1200 złotych za dokonany depozyt.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że później typer takiego prawa nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na NBA dla każdego gracza od BetClic.
Następny artykułBonus na Ligę Mistrzów od STS. Gotówka do wygrania dla typerów.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.