Bukmacher Betfan na start swoim graczom oferuje bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kontu promocyjnego BETONLINE.

Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan

Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie dokonał rejestracji konta u bukmachera Betfan.

Krok pierwszy tej promocji jest to dokonanie rejestracji. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu użytkownikom, ponieważ wystarczy tam wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Nie można zapominać o miejscu na kod promocyjny, w którym to trzeba wpisać BETONLINE. To wszystko sprawi, że bukmacher odblokuje od razu dwa bonusy na start: zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Podczas trwania tej promocji bukmacher zwiększa trzy pierwsze depozyty, przyznając bonus równowartości depozytu. Maksymalnie za każda wpłatę można otrzymać nawet 1000 PLN.

Cashback u bukmachera Betffan

Osoba, która wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, czyli jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli bukmacher Betfan w zamian przyzna zwrot stawki.

Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna
Następny artykułKonkurs najlepszy typer piłkarski u bukmachera BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.