Za oknem wiosna zbliża siew wielkimi krokami. Natomiast legalny bukmacher STS online oferuje nowym swoim użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na extra darmowe środki o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start.

Aktualny kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start.

Pierwsza, a zaraz podstawowa czynność jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Zaznaczyć jest warto, iż jest to niezwykle prosty proces, który każdemu graczowi zajmie dosłownie kilka chwil.

Jednak nie można zapominać o niezwykle ważnym aspekcie. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, już jest to jedyna możliwośc, aby wykonać.

Następnie pozostaje już graczowi cieszenie się z bonusów powitalnych. A mianowicie po pierwszym depozycie gracz otrzyma premie 100% wartości do 300 PLN:

Przykład: Typer na swoje konto wpłacił 250 PLN. Taką samą wartość w prezencie otrzyma od bukmachera STS. To sprawia, że łącznie będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Dodatkowo gracz po zagraniu pierwszego zakładu może liczyć na zwrot 100% stawki do 100 PLN za przegrany zakład. A to nie przecież wszystko. Cashbackiem są również objęte pierwsze kupony z działów sportów wirtualnych oraz Betgames.

Na koleje darmowe środki KAŻDY użytkownik od bukmachera STS będzie mógł liczyć za dokonaniu drugiego bonusu. Wówczas otrzyma premię 50% wartości do 500 PLN i trzeciego do 700 PLN.

Podsmarowują wszystkie bonusy powitalne każdy z graczy może otrzymać liczyć na start na łączny bonus powitalny o wartości 1640 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszy typer UFC 273. Pula nagród 20 000 PLN dla graczy
Następny artykułFreebety co weekend od eWinner. Gwarantowane 50 PLN dla każdego
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.