Legalny bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim graczom za obstawienie meczy z MMA. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Legalny bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej na MMA

Legalny bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej na MMA

Trzeba powiedzieć, że już podczas gali UFC dojdzie do kilku niezwykle ciekawych starć, jak Kamaru Usman (17-1) vs. Gilbert Burns (19-3) o pas mistrzowski, Maycee Barber (8-1) vs. Alexa Grasso (12-3), czy Andre Ewell (17-6) vs. Chris Gutierrez (15-3-2).

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki”, a jest ona dostępna graczom do 13 lutego. Jednak na uwadze warto jest mieć fakt, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na UFC 258

Dopuszczone przez bukmachera Betclic Polska w promocji „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki” są jedynie zakłady AKO, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • co najmniej cztery zdarzenia z mieszanych sztuk walk
  • kurs zakładu nie mniejszy niż 3.00
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jak się okaże, że jedno ze zdarzeń na kuponie okaże się przegrane to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon. A może ona wynieść maksymalnie 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Każdy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji zakładu bez ryzyka, czyli inaczej nazywany Cashback.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, nawet do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Następny artykułBonus bez depozytu na start u legalnego bukmachera Superbet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.