Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za typowanie tenisa. Wystarczy typować dowolne zdarzenia z tej dyscypliny, aby w przypadku przegranej liczyć na ewentualny zwrot podatku! Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

A na pewno jest co typować z tenisa, gdyż rozgrywane są kolejne turnieje. A poza tym czekają nas decydujące starcia w ramach Australian Open, gdzie to w dodatku Iga Świątek jest o krok od zwycięstwa w tej imprezie.

Natomiast bukmacher Betclic postanowił zmniejszać przegrane swoim graczom za obstawienie meczy z tenisa w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Na uwadze trzeba mieć to, iż chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A oferta dostępna jest wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59

Tenisowy Cashback w Betclic

Bukmacher Betclic w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” dopuszcza graczom kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe. Jednak nie ważne, jaki rodzaj zakłady typer wybierze muszą one spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”
  • kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to na konto użytkownika trafi cała wygrana. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot o wartość podatku. I co istotne można w tej promocji postawić kilka kuponów. A łączny zwrot może wynieść nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci bezpiecznego kuponu, aż do 550 PLN. I to można typować dowolne zdarzenia.

Jednak warunek jest prosty. Należy aktywować bezpieczny kupon. A należy to zrobić w niezwykle badalny sposób. A mianowicie podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie online – Jak poprawić swoje wyniki?
Następny artykuł20 000 PLN dla typerów za obstawienie UFC 271
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.