Specjalną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom oferuje bukmacher Superbet PL. Na sam start każdy gracz może liczyć na extra bonus powitalny, który może wynieść nawet 584 PLN. I co istotne bez wpisywania żadnego kodu promocyjnego.

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

Nie da się ukryć, że pakiet powitalny jest dosyć ciekawy. Dokładnie mówiąc w jego skład wchodzi 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Darmowe 34 PLN na start bez wpłaty własnej

Na pierwsze darmowe środki każdy gracz będzie mógł liczyć po rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię oraz nazwisko.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tego warunku użytkownik otrzyma 34 PLN, które będzie można wykorzystać na obstawienie meczy. Te środki znajdą się na koncie każdemu użytkownika i to bez żadnego depozytu.

Bonus 100% za wpłatę gotówki:

Typer, który zdecyduje się dokonać swojej pierwszej wpłaty otrzyma premię jej równowartości. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć gracz to nawet 50 PLN.

Pewne 500 PLN za obstawienie meczy:

Oprócz wyżej opisanych bonusów każdy gracz ma prawo skorzystać jeszcze z obstawienie bez ryzyka i to przez cały tydzień od momentu rejestracji.

Po tym okresie zostanie podliczona suma stawek za przegrane kupony, a maksymalnie może ona wynieść nawet 500 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułBonus dla typerów FAME MMA i UFC 259 od Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.