Prawdziwy hit internetu to Betgames w STS. Użytkownicy tam legalnie i to na prawdziwe pieniądze mogą grać w takie gry, jak poker, wojna oraz bakaret. W dodatku każdy gracz co tydzień może otrzymać bonus w wysokości 25 złotych.

Legalne gry karciane online w Polsce

Legalny poker online w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN Betgames” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Gracze, którzy chcą skorzystać z tej oferty koniecznie muszą się do niej się zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Bezpiecznie 25 PLN na Betgames”

Warto jest mieć na uwadze, ze granie w Betgames jest w pełni legalne w Polsce. Gracze mogą grać i to za prawdziwie pieniądze w takie gry, jak chociażby poker, wojnę czy bakaret. I co warto jest mieć na uwadze, że te gry karciane są czynne przez 24 godziny.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, których kurs całkowity nie może wynieść mniej niż 2.00. Jednak co istotne na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z Betgames.

Użytkownik sam wybiera stawkę kuponu, ponieważ wykluczone są tylko te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Kod promocyjny w BetClic

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego podliczy sumę stawek za przegrane zakłady i przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota kuponów przegranych wyniosła 150 złotych. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 15 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać jedną premię, a maksymalnie może on wynieść nawet 25 złotych.

Pewny zakład w STS na Betgames:

W dodatku każdego dnia pierwszy zakład z Betgames jest objęty Cashbackiem. Wystarczy, że gracz zacznie obstawiać gry karciane poker online, wojnę czy tez bakarat. W razie przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 20 złotych.

Należy mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.90.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom najnowszą promocją, w której to użytkownicy mogą liczyć na bonus bez wpłaty własnej w kwocie 29 złotych. Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Dodatkowo na premię do 1200 złotych może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Ligę Mistrzów od STS. Gotówka do wygrania dla typerów.
Następny artykułDarmowy bonus 25 złotych dla typerów co tydzień na sporty wirutalne od STS.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.