Już 29 listopada czeka nas „Black Friday”. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował ofertę powitalną swoim graczom, w której to zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

„Black Friday” darmowe bonusy 2019

„Black Friday” darmowe bonusy 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Fortuna.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy w dniach od 29 listopada do 2 grudnia do godz. 17:00 dokonać rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl. Proces zakładania konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki kod bonusowy na freebet bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna wymaga, aby dokonać aktywacji kodu promocyjnego. Należy to zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona odblokowania pakietu powitalnego.

Poza tym wówczas na konto typera trafi darmowy freebet o wartości 20 PLN bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan kod promocyjny

Bonus na „Black Friday” od Fortuny

Bukmacher zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy, aż do 200 PLN. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot 100% stawki do 200 PLN.

Poza tym gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartość wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 800 PLN na swoje konto. Po spełnieniu warunków promocji, taką samą kwotę otrzyma w formie środków bonusowych. Typer razem będzie posiadał wartość 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalnie bukmacher Fortuna przyznaje bonus o wartości 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolska – Słowenia darmowy bonus od bukmachera STS
Następny artykułKonkurs świąteczny u bukmachera BetClic z nagrodami. Pula nagród 15 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.