Już dzisiaj czeka nas pojedynek pomiędzy Polską z Słowacją w ramach EURO 2020. Z tej okazji bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której zmniejsza przegrane „Bezpieczne 100 PLN LIVE”.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na EURO 2020

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na EURO 2020

Śmiało można powiedzieć, ze na pojedynek pomiędzy Polska z Słowacją czeka większość Polaków. Owszem dyspozycja naszej kadry przez EURO nie była za dobra. Jednak z drugiej strony na pewno posiadamy spore możliwości.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Bezpieczne 100 PLN LIVE”. Chcąc wziąć udział w tej akcji koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN od STS na mecz Polska – Słowacja

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się typ z oferty LIVE na pojedynek Polska – Słowacja w ramach EURO 2020.

Kod promocyjny w BetClic

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany gracz nie straci całej gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki, aż do 100 PLN. Aktualne bonusy na Euro 2020 można sprawdzać na stronie blogbukmacherski.pl.

Aktualny kod promocyjny w STS online:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyj na start, w której to można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby automatycznie liczyć na: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej oraz premię równowartości drugiego depozytu do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRoland Garros 2021: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułDarmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.