Legalny bukmacher w Polsce oferuje graczom promocję, w której to przyznaje darmowy bonus o wartości 20 złotych na przegrany zakład z Betgames, czyli z gier karnych. Każdego dnia pierwszy kupon jest objęty promocją, w której gracze mogą liczyć na zwrot stawki do 20 złotych.

Bonus na karty dla każdego

Bonus na karty dla każdego

Skorzystać z tej oferty może każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

W ramach tej promocji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy zakład każdego dnia, na którym to mogą znajdować się wyłącznie typy z Betgames, czyli gier karcianych. Typerzy tam mogą pograć online w:

  • pokera
  • wojnę
  • bakaret

Gracz może zagrać kupon SOLO lub AKO, a stawka każdego kuponu musi wynieść nie mniej niż 2 złote. Trzeba mieć na uwadze fakt, że z akcji są wykluczone typy zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik codziennie może liczyć na zwrot stawki w Betgames do 20 złotych za przegrany kupon, który spełnia powyższe warunki promocji.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi darmowe środki na start w wysokości 29 złotych i to bez dokonywania depozytu. Jedynie co trzeba zrobić to wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Premia do 1200 złotych znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on swojego pierwszego depozytu.

Darmowa gotówka za obstawienie spotkań od STS

Jedna z aktualnych promocji jaka posiada bukmachera STS to „EXTRA 30 PLN„. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowe środki w wysokości 30 złotych i to co tydzień.

Te środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że typer zagra kupony za minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta specjalna u bukmachera STS. Najnowszy kod promocyjny za darmo!
Następny artykułDarmowy bonus na NBA dla każdego gracza od BetClic.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.