Przed nami ciekawe wieczory związane z piłkarską Ligą Mistrzów i Ligą Europy. Z tej okazji bukmacher Betclic oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na 40 PLN.

Trzeba śmiało powiedzieć, że jest na pewno co obstawiać, ponieważ przed nami bardzo ciekawe mecze w europejskich pucharach, jak chociażby Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy Ajax vs Roma.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z specjalnej ofert promocyjnej „Pewny zakład”, a jest ona aktywna do 8 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na LM i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!

Zadaniem graczy w ramach promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, na którym będą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalna ilość to 4 zdarzenia, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli jeden z faworytów Cię zawiedzie to nie stracisz gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdemu graczowi na start bezpieczny zakład. Kupon będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie KSW 59. Bonus do 100 PLN dla typerów od Fortuna
Następny artykuł20 PLN bonusu od Betclic na finał Ligi Europy
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.