Limitowaną ofertę promocyjną na Esport w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic Polska. Bowiem wszyscy gracze, którzy obstawiają regularnie zdarzenia z tej dyscypliny mogą otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

Darmowe 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Darmowe 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Na przestrzeni ostatnich tygodni Esport zyskał ogromną ilość swoich fanów i typerów. Przyczyna tego jest oczywista. Jest to jedyna dziedzina sportu, gdzie turnieje i mecze trwają bez żadnej przerwy i zgodnie z terminarzem.

W zamian bukmacher Betclic oferuje wszystkim swoim użytkownikom promocję „Misja Esport”, która dostępna jest do 12 maja do godz. 23:59. W ramach tej oferty wszyscy użytkownicy mogą otrzymać extra 40 PLN.

Pamiętaj, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Po czym gracz musi klinąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja Esport”.

Bonus na Esport – obstawianie z ekstra kasą!

Nic innego już graczowi nie pozostaje niż obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady jedynie AKO, czyli tzw. wielokrotne. Trzeba mieć na uwadze, że muszą one spełniając następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.00
  • wyłącznie zdarzenia z Esportu
  • typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • minimalna stawka zakładu to 20 PLN
Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Typerzy na pewno będą mieli z czego wybierać. Wynika to z tego, ze oferta bukmachera Betclic jest bogata, a poza tym w najbliższych dniach dojdzie chociażby do takich rozgrywek, jak m.in. ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

Bonus o wartości 40 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że co najmniej dwa zakłady użytkownika zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Kod na 550 PLN w Betclic

Bukmacher Betclic oferuje graczom na start zakład bez najmniejszego ryzyka. Zagrany przez typera pierwszy kupon, jeśli okaże się przegrany to otrzyma on zwrot całej swojej stawki. Najwyższy zwrot, jaki może znaleźć się na koncie użytkownika, to 550 PLN.

Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem, ze wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba również fakt, że jest to jedyny moment aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u tego operatora natomiast mogą chociażby korzystać z akcji „Betclic Liga„, w której typerzy za obstawianie meczy mogą otrzymać darmowe środki. Poza tym dostępna jest, m.in. Betclic TV, w której użytkownicy mogą oglądać wydarzenia sportowe na żywo i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS. Bonus dla graczy co tydzień.
Następny artykułTyper Bundesligi. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 30 000 PLN.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.