Legalny polski bukmacher BetClic oferuje na start nowym gracz Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon okazał się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. To wszystko przy użyciu kodu bonusowego Kod500!

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u polskiego bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę bukmachera BetClic.pl i dokonać rejestracji konta. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że nie zajmie to zbyt wiele minut.

Jednak istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500. Dzięki niemu bukmacher Betclic dokona aktywacji bonusu, czyli zakładu bez ryzyka.

Pozostaje już tylko dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Należy pamiętać, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany. To bukmacher BetClic automatycznie dokona zwrotu stawki.

Maksymalnie na konto gracza może trafić bonus o wartości 500 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs najlepszy typer piłkarski u bukmachera BetClic
Następny artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.