Bukmacher BetClic nagradza typerów, którzy typują NBA. Wystarczy trafić co najmniej trzy wygranej zakłady, aby oprócz wygranej otrzymać darmowy extra bonus od operatora o wartości 40 PLN.

40 PLN dla każdego gracza od BetClic

40 PLN dla każdego gracza od BetClic

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Misja Basket” trwa w dniach od 16 do 23 grudnia. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.70.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłączne zdarzenia z NBA. Typy dopuszczalne przez operatora w ramach tej akcji mogą być z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Betfan kod promocyjny

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Nie kwalifikują się w ramach te promocji zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe wygrane to gracz oprócz wygranej kwoty otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN w gratisie od bukmachera BetClic.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510”, aby dokonać aktywacji tego bonusu.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułDarmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.