Bukmacher BetClic rozpoczyna swoją legalną działalność w Polsce. Ten operator już na start oferuje swoim graczom bonus za dokonanie pierwszej wpłaty. Za pierwszy depozyt można otrzymać nawet 1000 PLN bonusu!

Betclic bonus na start. 1000 PLN ekstra!

Betclic bonus na start. 1000 PLN ekstra!

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Najpierw trzeba dokonać rejestracji online swojego konta na stronie bukmachera BetClic. Proces tej jest bardzo prosty i przejrzysty. To wszystko sprawia, że nie zajmie graczowi zbyt wiele cennego sezonu.

Należy pamiętać jednak, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracji konta.

Następnie trzeba dokonać depozytu gotówki na swoje konto. To sprawi, że bukmacher automatycznie przyzna bonus w kwocie równowartości pierwszej wpłacie, czyli przykładowo przy wpłacie za 800 PLN bukmacher przyzna taką samą kwotę formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher zaksięguje wpłatę. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. To wszystko sprawia, że w żaden sposób nie trzeba dokonywać odblokowania bonusu.

Jednak należy pamiętać, że ta promocja dotyczy pierwszej wpłaty.

BetClic legalny bukmacher w Polsce:

Warto jest pamiętać, że ten operator w Polsce działa już w pełni legalnie. Granie u bukmachera BetClic jest zgodne z polskim prawem!

Dodatkowo gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera mogą w pełni korzystać z TV BetClic, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe online za darmo.

Jednak to nie wszystko! Ze strony bukmachera BetClic można pobrać aplikacje mobilną. Dzięki niej można zawierać zakłady w każdym miejscu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie do 200 PLN
Następny artykułDarmowa gotówka za trafione kupony od bukmachera BetClick
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.