Legalny bukmacher PZBuk oferuje graczom promocję, w której to przyznaje bonus równowartości depozytu na start. W tej akcji maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwszy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

PZBuk czy jest darmowy kod promocyjny?

Kolejny krokiem jest odblokowanie pakietu powitalnego. Należy to zrobić w następujący sposób: wpisać kod promocyjny BETONLINE oraz zaznaczyć opcję akceptacji bonusu. Obie te punkty można wykonać jedynie w formularzu rejestracyjnym.

Betfan kod promocyjny

Gracz, który spełnił powyższe warunki musi jedynie dokonać już dokonać pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

Legalny bukmacher PZBUk przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, przykładowo gracz wpłacił 400 PLN drugą taką samą kwotę, ale jedynie w formie środków bonusowych utrzyma w gratisie.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu depozytu przez bukmachera PZBuk.

Po spełnieniu tych warunków, każdy użytkownik może cieszyć się z promocji wspomnianego bukmachera, jak chociażby „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”, gdzie to można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium
Następny artykułBukmacher STS. Darmowy bonus na mecz Izrael – Polska
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.