W związku z kolejnymi spotkaniami w Lidze Narodów legalny bukmacher STS oferuje wszystkie swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”. Wystarczy poprawnie wytypować wynik dowolnego meczu, aby otrzymać ekstra środki.

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Trzeba powiedzieć, że mecze reprezentacyjne zawsze cieszą się sporą popularnością. A przez najbliższe wieczory właśnie czekają nas mecze w Lidze Narodów. W tym starcie Polaków, którzy zagrają z Bośnią i Hercegowiną.

Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, która polega na poprawnym wytypowaniu rezultatu końcowego w dowolnym meczu w ramach piłkarskiej Ligi Narodowej.

Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a dostępna jest ona do 14 października do godziny 23:59.

Bonusy dla typerów Ligi Narodów:

W ramach promocji „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów” bukmacher STS dopuszcza jedyne zakłady SOLO zagrane za minimum 15 PLN. Istotne jest to, żeby na kuponie znajdował się typ na wynik końcowy dowolnego meczu w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Pamiętać trzeba, że musi konieczne o pochodzić z oferty przedmeczowej.

Betfan kod promocyjny

Twój kupon okazał się wygrane? Super. Cała kwota trafi na konto użytkownika, który poza wygraną gotówką typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że każdy użytkownik może otrzymać premię za pięć kuponów na zakłady bukmacherskie.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN.

Pewne 29 PLN trafi na konto graczy za wykonanie rejestracji konta. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki trafiły na konto typera. Na kolejną premię nawet do 1200 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty. Wówczas otrzyma bonus równowartości dokonanego pierwszego depozytu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższymi bonusami koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Pod uwagę trzeba wziąć fakt, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS daje bonus 100 PLN na Superpuchar Europy
Następny artykułBonusy u bukmachera Betclic Betclic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.