Bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich graczy za typowanie walk z UFC 271. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie UFC 271 w Fortunie

20 000 PLN za obstawienie UFC 271 w Fortunie

Trzeba dodać, że emocji podczas każdej gali UFC nie brakuje. Wynika to z tego, że dochodzi do bardzo emocjonujących walk. I tak samo pewnie będzie i tym razem, gdzie to przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Adasanya vs Whittaker, Lewis vs Tuivasa, Cannonier vs Brunson, Knight vs Grishsin.

Na tą okazję każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Ekspert +”, która jest aktywna wyłącznie do 12 lutego do godziny 23:59 i dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonusy za obstawienie meczy w eFortunie:

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się za same walki z UFC 271:

  • Arlovski – Vanderaa
  • Haqparas – Green
  • Knight – Grishsin
  • Hernandez – Moicano
  • Cannonier – Brunson
  • Lewis – Tuivasa
  • Asesanya – Whittaker
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

Stawka kupon promocyjnego wynosić musi minimum 5 PLN, a oddane typy na powyższe walki muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i być w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe walki to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, a dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy mogą skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej u bukmachera eFortuna.pl, gdzie na konto użytkowników może trafić łączny bonus o wartości 2720 PLN.

Już za samo założenie konta użytkownik otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. A to nie koniec! Gracz, który dokona drugiego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.

Jednak chcąc liczyć na powyższe bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy z tenisa od Betclic
Następny artykułExtra nagrody dla typerów za obstawienie meczy w Fortunie.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.