Sezon piłkarski pomału się rozkręca. Przed nami mecze w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Na tą okazję bukmacher STS przygotował typerom promocję, w której to można liczyć na mniejsze przegrane. Na konto każdego typera może wrócić nawet 100 PLN.

STS bonusy na eliminacje europejskich pucharów

STS bonusy na eliminacje europejskich pucharów

A przed nami dosyć kilka ciekawych potyczek, w których to będzie mogli obserwować polskie zespoły. O awans do kolejnych rund powalczą Dinamo Zagrzeb vs Legia Warszawa, Śląsk Wrocław vs H.Beer Sheva czy też Raków Częstochowa vs Kazań.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Cashback na europejskie puchary”, która jest aktywna do 5 sierpnia do godziny 23:59. Jednak na uwadze trzeba miec fakt, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Eliminacje na europejskie puchary – bonusy bukmacherskie

Warunki wymienionej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym musi to znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z eliminacji do rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot 15% stawki. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Popularny w Polsce bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi na sam start, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Cashback 100 PLN na eliminacje do europejskich Pucharów
Następny artykułBonus na PKO Ekstraklasę od Betclic. Do podziału 40 000 PLN dla typerów
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.